Uczniowie PSP nr 3 w Gogolinie uczestniczyli w międzyszkolnych rozgrywkach halowej piłki nożnej dziewcząt i chłopców. Co roku eliminacje gminne organizowane są w Hali B. i Z. Blautów przy naszej szkole.

Etap gminny zarówno drużyna chłopców jak i dziewcząt przeszła bez porażki awansując do dalszych rozgrywek. W zawodach powiatowych po zaciętych meczach grupowych reprezentacja chłopców zajęła IV miejsce, natomiast drużyna dziewczyn w świetnym stylu awansowała do półfinału wojewódzkiego.

Półfinał wojewódzki w halowej piłce nożnej dziewcząt odbył się w dniu 24.11.2015 w Mąkoszycach. Nasza reprezentacja bardzo dobrze zaczęła turniej wygrywając 2:0 z drużyną PSP Włodzienin. W następnym meczu jednak zawodniczki PSP nr 3 Gogolinie miały mniej szczęścia przegrywając nieznacznie 0:1 z gospodarzem PSP Czepielowice. W trzecim ostatnim meczu uległy 1:4 drużynie z PSP nr 9 w K-Koźlu i tym samym zajeły ostatecznie III miejsce w turnieju. Wszystkim uczniom zarówno chłopcom i dziewczętom gratulujemy wspaniałej postawy sportowej.