W okresie przedświątecznym nasi uczniowie wzięli udział w akcji „Razem na święta – part II” – przedsięwzięcie było kontynuacją bożonarodzeniowej kampanii tworzenia kartek. Celem akcji było przekazanie chwili radości osobom starszym, chorym, samotnym mieszkającym w okolicy.

Dzieci wraz z rodzicami własnoręcznie wykonały kartki świąteczne, które następnie zostały przekazane sąsiadom, dziadkom lub dalekim krewnym. W tym roku, ze względu na brak możliwości odwiedzin, chcieliśmy w innej formie podzielić się radością wielkanocnego zmartwychwstania z osobami starszymi, aby wiedziały, że ktoś o nich zawsze myśli i pamięta.
Do akcji dołączył się również Samorząd Uczniowski, który stworzył kolorowe jajka dla wszystkich pracowników szkoły.

Karolina Patrzylas

Kolaż