batch B919E8FE 4003 4A0D A6BD AB540B237213

Tłusty czwartek to ulubiony dzień wszystkich łasuchów. Uczniowie klas 1-3 w tym dniu tworzyli piękne pączki z papieru, na które niejedna osoba by się skusiła. Uzupełnieniem tego dnia były zagadki i rebusy, a na koniec każdy otrzymał w prezencie smacznego pączka.

W tym samym tygodniu w naszej szkole obchodziliśmy walentynki. Jest to szczególny czas, gdy chcemy obdarować drugą osobę miłym słowem czy drobnym upominkiem. Nasi uczniowie po raz kolejny mieli możliwość skorzystania z poczty walentynkowej, do której bardzo chętnie wrzucali swoje pozdrowienia. Poczta ta cieszyła się dużym zainteresowaniem, a zaskoczenie obdarowanych było ogromne. W tym dniu nie zabrakło również zadań o tematyce walentynkowej.

Sylwia Kowolik