Szanowni Rodzice! W związku z licznymi zapytaniami o aktualny wykaz podręczników, poniżej zamieszczamy linki do pobrania. Jednocześnie chcielibyśmy sprostować, iż wykaz zamieszczony został w aktualnościach 23 czerwca br., natomiast w zakładce Podręczniki nie został zaktualizowany, za co serdecznie przepraszamy.

Klasa 1

Klasa 2

Klasa 3

Klasa 4

Klasa 5

Klasa 6

Klasa 7

Klasa 8

Zapraszamy do zapoznania się z ministerialnym poradnikiem dotyczącym bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku:

Bezpieczne wakacje

IMG 20210610 WA0003

W czerwcu, uczniowie klas pierwszych odwiedzili Gminną Bibliotekę Publiczną w Gogolinie. Dzieci dowiedziały się m. in., jak założyć kartę biblioteczną, zwiedziły cały gmach biblioteki oraz czytały bajki. Na koniec każdy z uczniów miał okazję wykonać własnoręcznie zakładkę do książek.

IMG 20210712 WA0002

Podczas wakacyjnych zajęć rekreacyjno-sportowych uczestnicy zajęć mieli okazję wykonać ciekawe prace plastyczne, m. in. z masy solnej, świeczniki, kukiełki. Oprócz tego spędzali czas na basenie oraz wybrali się pociągiem do kina w Opolu. Dodatkowo były zabawy w hali sportowej, na boisku szkolnym, podchody. Był to na pewno aktywnie i ciekawie spędzony czas.

IMG 20210611 WA0008

Cudowna pogoda, dużo ruchu na świeżym powietrzu, zabawa z przyjaciółmi, radość, wspólny posiłek i wiele innych atrakcji, to wspomnienia wycieczki klas drugich do Olszowej, która odbyła się 10 czerwca. Zapraszamy do obejrzenia galerii:

www1622607953295

W ramach współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gogolinie, uczniowie klasy 2b poznali tajniki sztuki ludowej. Mogli stworzyć sobie również podstawki z motywem ludowym oraz dostali w prezencie inspirujące kolorowanki. Bardzo dziękujemy pani Katarzynie Wystrach-Blaut za przygotowanie materiałów i zajęć.

Informacja dla rodziców dzieci szkolnych i przedszkolnych dotycząca dojazdów w dniu 25 czerwca 2021 r.: INFORMACJA

Informacja dla rodziców dzieci przedszkolnych: INFORMACJA

silhouette 3580600 960 720

Zapraszamy do obejrzenia filmu z okazji minionego Dnia Matki:

Dzień Matki

IMG 20210610 WA0010

8 czerwca gościliśmy w naszej szkole policjanta, który opowiedział uczniom, jak bezpiecznie spędzić wakacje oraz jak zachować się w sytuacjach zagrażajacych życiu i zdrowiu.

wwwWhatsApp Image 2021 06 01 at 16.16.03 3

Podczas lekcji matematyki uczniowie klasy czwartej ćwiczyli wyobraźnię przestrzenną poprzez tworzenie przeróżnych brył przestrzennych z użyciem wykałaczek i owocowych żelków/pianek. Początkowo ograniczali się do budowania prostopadłościanów i sześcianów, czyli brył które obecnie znają, jednak bardzo szybko zaczęli budować bryły, których nazwy odkryją w starszych klasach.