Szanowni Państwo
W związku z potwierdzeniem pozytywnych przypadków COVID-19 w jednym z oddziałów przedszkolnych, informujemy, iż oddziały 5-latków i 6-latków będą zamknięte w dniach 23.11 - 29.11.2020 r.

Część z dzieci pozostaje na kwarantannie - rodzice tych dzieci zostali już poinformowani przez sanepid, natomiast rodziców pozostałych dzieci prosimy o obserwowanie zdrowia swoich rodzin, a w razie wystąpienia niepokojących objawów, o kontakt z lekarzem POZ.

Równocześnie przypominamy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa, tj. dystansu społecznego, zakrywania okolic nosa i ust oraz dezynfekcji rąk.

O wszelkich zmianach będą Państwo informowani na bieżąco.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z Dnia Postaci z Bajek w grupie Maluszków i w grupie 5-latków:

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości nasze oddziały przedszkolne wzięły udział w ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu". Zapraszamy do obejrzenia galerii.