Kadra pedagogiczna PSP nr 3 w Gogolinie

  • Bauer Katarzyna - matematyka 
  • Bekiersz Małgorzata – plastyka
  • Bekiesch Anna - religia
  • Bochyńska Katarzyna - oddział przedszkolny
  • Boruta Judyta - historia, biblioteka 
  • Boszczar Adam - wychowanie fizyczne
  • Broj Sabina - oddział przedszkolny, logopeda, filia Zakrzów 
  • Bzdyk Daria – oddział przedszkolny, filia Zakrzów
  • Cieślik Magdalena – edukacja wczesnoszkolna, WDŻ, WOS
  • Cybulska Joanna – pedagog szkolny, terapia pedagogiczna, nauczyciel świetlicy, rewalidacja
  • Czekała Brygida - muzyka, język niemiecki
  • Czok Jolanta - język polski, historia, doradztwo zawodowe, nauczyciel świetlicy 
  • Dreszer Anna - oddział przedszkolny 
  • Dżumaga Lidia - oddział przedszkolny 
  • Fesser Dominika – z-ca dyrektora szkoły, pedagog szkolny
  • Gebauer – Kondziela Joanna – biologia, chemia
  • Góralska Małgorzata – przyroda, biologia, geografia
  • Kaptur Kinga - dyrektor szkoły, przyroda 
  • Karpińska Beata - pedagog specjalny współorganizujący kształcenie 
  • Kijas-Schneider Angelika – język polski, logopeda, rewalidacja
  • Kleman Klaudia - religia, etyka
  • Kołodziej Stanisław - religia 
  • Kosub Anna - edukacja wczesnoszkolna,
  • Koteluk Magdalena - oddział przedszkolny, filia Zakrzów 
  • Kowolik Sylwia - pedagog specjalny 
  • Kozłowska Ludmiła – nauczyciel świetlicy
  • Kubień Romana - edukacja wczesnoszkolna
  • Kubus Anna - język polski,
  • Lakota Dorota – edukacja wczesnoszkolna, WDŻ
  • Łapuńka Justyna - język angielski 
  • Malkusz Mariola - język niemiecki, język angielski 
  • Michalski Marek – EDB, nauczyciel świetlicy
  • Miemczyk Kornelia - z-ca dyrektora szkoły, muzyka, plastyka 
  • Mrosek Anna - matematyka,
  • Nicpoń Barbara - informatyka, technika, nauczyciel świetlicy 
  • Patrzylas Karolina – psycholog, nauczyciel świetlicy, rewalidacja
  • Porada Aneta - edukacja wczesnoszkolna
  • Rutkowska Weronika – edukacja wczesnoszkolna
  • Ryszytyło Marta – oddział przedszkolny
  • Smykała Magdalena - język niemiecki,
  • Taboł Justyna - wychowanie fizyczne
  • Tomeczek Magdalena - fizyka
  • Wacławczyk Elwira - oddział przedszkolny, język mniejszości narodowej - niemiecki 
  • Witek Aleksandra – język angielski
  • Włosek Hanna – biblioteka, nauczyciel świetlicy
  • Wojciechowska-Piela Katarzyna – oddział przedszkolny, logopeda
  • Wojtkiewicz Łukasz – język polski
  • Woźniak-Rygorowicz Milena – oddział przedszkolny

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. poniedziałek, 01 kwiecień 2019 21:53 Admin3
Artykuł został zmieniony. środa, 03 kwiecień 2019 10:21 Admin3
Artykuł został zmieniony. środa, 03 kwiecień 2019 10:22 Admin3
Artykuł został zmieniony. czwartek, 04 kwiecień 2019 15:23 Admin3
Artykuł został zmieniony. czwartek, 04 kwiecień 2019 15:24 Admin3
Artykuł został zmieniony. piątek, 20 listopad 2020 20:10 Admin3
Artykuł został zmieniony. środa, 22 grudzień 2021 23:31 Admin3