Konkursy religijne PDF Drukuj Email

IMG 20190523 114223

Nasza szkoła znów może pochwalić się kolejnymi zwycięzcami w konkursach tym razem na polu religijnym. W klasie IB Anna Wiora wyróżniona w konkursie plastycznym za piękną pracę o św. Annie dodatkowo jej praca będzie promowała sztukę sakralną Opolszczyzny.

Praca Anny Wiory przygotowana na diecezjalny konkurs artystyczny: Św. Anna patronką wychowania i życia rodzinnego w naszej diecezji wspaniale wpisuje się w konkretny cel programu „Turystyka Sakralna”. Natomiast w klasie Vb Piotr Motza został laureatem w konkursie wiedzy religijnej Żak, zmagał się z wiedzą o kulcie św. Anny na Opolszczyźnie. Serdecznie im gratulujemy, że tak godnie reprezentowali naszą szkołę w Diecezjalnych Konkursach. Życzymy im dalszych sukcesów.
23 maja 2019 roku w auli seminaryjnej przy ul. Drzymały 1a w Opolu, odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród zwycięzcom i laureatom konkursów organizowanych przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Opolu, w roku szkolnym 2018/2019.

 

 

 


bip gogolin karlubiec men kuratorium