W czwartek, 22 października 2020 r. w naszej szkole zostały wręczone nagrody uczniom – zwycięzcom 67. edycji Europejskiego Konkursu Plastycznego organizowanego cyklicznie przez Europa Union Deutschland – Nadrenia Palatynat. Czternaścioro uczniów naszej szkoły otrzymało interesujące nagrody oraz dyplomy.


A oto nagrodzeni uczniowie:
Moduł 1 - grupa wiekowa do 9 lat 


Kategoria 1-1: Pippi Pończoszanka i Kuba Guzik ... to postaci znane dzieciom w całej Europie. Bohaterzy książek dziecięcych wyróżniają się specjalnymi cechami. Wyobraź sobie, że spotykasz swojego ulubionego bohatera książkowego.
I miejsce: Oliwia Karbowska,
Paulina Stokłosa
II miejsce: Aleksandra Giecewicz,
Aleksandra Kuchnia
III miejsce: Daria Boronowska


Moduł 2 - grupa wiekowa od 9 do 13 lat


Kategoria 2-1 Baba Jaga spotyka Żabiego Króla Spotkanie postaci z europejskich bajek. Co przeżyją? Pozwól się wyszaleć Babie Jadze, niech Kopciuszek weźmie do dłoni miecz świetlny, a Jaś znajdzie swoje szczęście w Finlandii...
I miejsce: Milena Caban
Martyna Kaczmarek
Alicja Lepich
Amelia Szydło
II miejsce: Filip Lepich
Maria Wiora

Moduł 2 - grupa wiekowa od 9 do 13 lat
Kategoria 2-2 Jeden dzień bez telefonu komórkowego. Co by się zmieniło, gdyby rano nie było telefonu komórkowego? Jakie rzeczy mogłabyś/mógłbyś odkryć na nowo?
I miejsce: Tamara Sieńczak
II miejsce: Karol Skałecki
III miejsce: Aleksandra Smiatek
Zwycięzcom konkursu składamy gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.
Kornelia Miemczyk
Magdalena Smykała

1