Świetlica szkolna
Dzień Marchewki PDF Drukuj Email

4 kwietnia obchodziliśmy w świetlicy Dzień Marchewki. Z tej okazji przygotowana została przekąska dla wszystkich fanów tego warzywa. Było wspólne wykonywanie marchewki farbami, zagadki związane z warzywami, piosenki, a na koniec każdy wykonał marchewkę według własnego uznania.

Kowolik Sylwia
Cieślik Magdalena

 
Wielkanocne zajączki PDF Drukuj Email

27 MARCA W ŚWIETLICY ODBYŁY SIĘ WARSZTATY, NA KTÓRYCH WYKONANE ZOSTAŁY WIELKANOCNE ZAJĄCZKI Z KUBECZKÓW, MISECZEK I ŁYŻEK.


Magdalena Cieślik

 
Wiosna, wiosna!!! PDF Drukuj Email

21 marca w świetlicy również postanowiliśmy przywitać wiosnę.

Więcej…
 
Dzień Kobiet PDF Drukuj Email

8 marca w świetlicy zostały zorganizowane warsztaty plastyczne, na których wykonywane były kwiaty z krepiny. Każdy miał okazję zrobić sobie kwiatuszki, w jakim chciał kolorze – dla siebie bądź też w prezencie.

Magdalena Cieślik

 
Świetlicowe walentynki PDF Drukuj Email

14 lutego w świetlicy odbyły się zajęcia walentynkowe, na których to uczestnicy odnajdywali pary swoich ulubionych bohaterów z kreskówek, następnie szukali drugiej połówki serca, mogli także poznać historię walentynek, stworzyć kartki walentynkowe oraz ozdobne serduszka jako dekoracje w świetlicy.

Magdalena Cieślik

 
Bezpieczeństwo PDF Drukuj Email

12 lutego podczas zajęć świetlicowych zorganizowane zostały zajęcia na temat bezpieczeństwa oraz zachowywania się podczas wypadku lub innych niebezpiecznych zdarzeń. Ponadto przypomniane zostały numery alarmowe. Na koniec zaś każdy wykonał wybrane przez siebie zadanie. Chętni uczniowie mogli zabrać ze sobą do domu karteczkę z numerami alarmowymi.

Magdalena Cieślik

 
Tłusty czwartek PDF Drukuj Email

8 lutego uczestnicy świetlicowych zajęć mieli okazję wziąć udział w zabawach, grach oraz zagadkach związanych z tłustym czwartkiem. Każdy, kto tego dnia przyszedł do świetlicy i rozwiązał poprawnie jedno z zadań, miał szansę wygrać pączka. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach.

Magdalena Cieślik

 
Zimowe warsztaty PDF Drukuj Email

10 stycznia w szkolnej świetlicy odbyły się zimowe warsztaty, na których uczestnicy zajęć odgadywali zimowe zagadki, poznawali zasady bezpieczeństwa oraz wykonywali zimowe pejzaże różnymi sposobami, a na koniec każdy miał możliwość stworzenia bałwanka.


Magdalena Cieślik

 
Godziny pracy oraz pracownicy świetlicy PDF Drukuj Email

Godziny pracy świetlicy: 6.45 - 15.45


Pracownicy świetlicy:
Magdalena Cieślik
Anna Kubus
Magdalena Smykała

Anna Kosub

Kowolik Sylwia

 
Dzień Herbaty PDF Drukuj Email

14 grudnia w świetlicy szkolnej świętowaliśmy dzień herbaty. Dzięki temu można było skosztować różnych smaków herbat, ponadto były zagadki, a także wykonane zostały dzbanuszki z herbatką w środku.


Magdalena Cieślik

 


Strona 1 z 2

 

 


bip gogolin karlubiec men kuratorium