Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
Andrzejki w Trójce PDF Drukuj Email

W środę, 29 listopada, w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Klasy czwarte przygotowały stoiska z tradycyjnymi wróżbami, przy których ci najciekawsi mogli dowiedzieć się, co ich czeka w przyszłości.

 

Poprawiony: piątek, 15 grudnia 2017 09:11
Więcej…
 
Wycieczka do Krasiejowa PDF Drukuj Email

Wtorek, 28 listopada, zaskoczył wielu wietrzną i chłodną pogodą, jednak nic nie przeszkodziło uczniom klas 4-7 w wybraniu się na wycieczkę do Krasiejowa. Gotowi, z uśmiechami na twarzach, wyruszyli spod szkoły około godziny 8.00.

Więcej…
 
Idą święta PDF Drukuj Email

W świetlicy szkolnej już od jakiegoś czasu trwają świąteczne przygotowania. I dlatego też uczestnicy zajęć mieli okazję samodzielnie wykonać kartki świąteczne. Powstało naprawdę wiele interesujących pocztówek, które dzieci mogą podarować swoim najbliższym.

Magdalena Cieślik

Poprawiony: piątek, 15 grudnia 2017 08:46
 
Mikołajki dla zwierzaków PDF Drukuj Email

Uwaga!!! Przedłużamy termin zakończenia zbiórki dla zwierzaków - do 15 grudnia!!!

Samorząd Uczniowski jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia wspiera Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu. W dniach 21 listopada - 15 grudnia prosimy o przynoszenie rzeczy, które umilą zimowy świąteczny czas pieskom i kotkom, których spotkał nieszczęśliwy los.
Najbardziej potrzebne są:
- drewniany żwirek dla kotów (schronisko używa żwirku Cat's Best),
- karma dla kociąt, Royal Canin Babycat.
W tym roku pracownicy schroniska proszą przede wszystkim o pomoc dla kotów, których w placówce znajduje się około 100. Produkty wymienione powyżej mogą być w małych opakowaniach. Każda mała puszka, każdy litr żwirku się liczy.

http://schroniskowopolu.pl/4313-4316-smieszki/

 

Zbiórka w sali nr 5.

 

 
Mikołaj u "Krasnoludków" PDF Drukuj Email

Szóstego grudnia oddział "Krasnoludków" odwiedził długo oczekiwany święty Mikołaj. Na spotkanie z tym wyjątkowym gościem dzieci przygotowywały się już wcześniej.

Więcej…
 
Pierwsza pomoc PDF Drukuj Email

24 listopada 2017 w naszej zerówce odbyły się zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Więcej…
 
Spotkanie z robotem PDF Drukuj Email

W listopadzie uczniowie klasy II uczestniczyli w pokazie robota Photon i dywanu interaktywnego organizowanym przez wydawnictwo MAC.

Więcej…
 
Śniadanie daje moc!!! PDF Drukuj Email

21 listopada wszyscy uczniowie wraz z przedszkolakami wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Śniadanie daje moc. Na talerzach znalazły się zdrowe i kolorowe warzywa, kanapki, sałatki. Wspólnie przygotowany posiłek smakuje najlepiej!

 
Magia czy nauka? PDF Drukuj Email

17 listopada klasy: IVB i VA wraz z uczącymi je nauczycielami wybrały się na wycieczkę do „Zaczarowanego świata” w Opolu, gdzie miały okazję się przekonać, że nauka ma wiele twarzy i wcale nie musi być nudna Slightly Smiling Face on Microsoft Windows 10 Fall Creators Update

Poprawiony: piątek, 24 listopada 2017 12:03
Więcej…
 
Próbna ewakuacja PDF Drukuj Email

17.11.2017 roku w ramach współpracy Klubu Karate-Do ENSO i Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach została przeprowadzona w naszej szkole próbna ewakuacja.

Więcej…
 


Strona 1 z 41

mobidziennik

bip m

 

epuap

kmo logo

 

bilingua

Projekty

AKADEMIA KOMPETENCJI

 

przedszkole dla wszystkich przyjazne logo1

 

knm

 

szkola promujaca zdrowie

Losowa Fotografia

GAZ-SYSTEM

Projekty

aktywniwregionie logo 200x100

 

logo projekt fasynujacy swiat nauki i technologii

Projekty unijne

EFS_KL_210

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 81 gości