Aktualności
Pożegnanie "Zerówki". PDF Drukuj Email

DSC 2157

25 czerwca odbyło się pożegnanie dzieci z zerówki w Filii w Zakrzowie. Uczniowie przedstawili krótką inscenizację oraz zaprezentowały tańce : „Poleczka”, „Tango”, „Hiszpański”. Następnie dzieci, które ukończyły edukację przedszkolną otrzymały dyplomy i nagrody książkowe. Wychowawca podziękował również rodzicom za udaną współpracę. Po uroczystym zakończeniu odbył się poczęstunek dla rodziców i dzieci.

Więcej…
 
Wyjazd do kina. PDF Drukuj Email

DSC 2065

Dzięki zebranym funduszom w czasie festynu dzieci z Filii w Zakrzowie mogły pojechać do kina na film " Kaczki z gęsiej paczki". Dziękujemy!

Więcej…
 
Wycieczka do Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. PDF Drukuj Email

IMG 20180612 WA0016

12 czerwca przedszkolaki uczestniczyły w wycieczce do Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Na miejscu zostały zorganizowane dla nich warsztaty.

Więcej…
 
Podziękowanie. PDF Drukuj Email

W imieniu grona pedagogicznego i pracowników Filii w Zakrzowie pragniemy podziękować wszystkim rodzicom naszych pociech za wspaniałą zabawę i zaangażowanie podczas Festynu Rodzinnego. Dzięki Państwa hojności i szczodrości udało nam się zebrać fundusze na wyjazd do kina.

 
Gratulujemy! PDF Drukuj Email

27.04.2018r. odbył się jubileuszowy XXV Wojewódzki Konkurs Gawędziarski „Śląskie Beranie”, w którym Anna Wiora reprezentująca przedszkole w Filii w Zakrzowie, zdobyła III miejsce. Wystąpiła w monologu pt. "Fajer u mojej ołmy".

Więcej…
 
Lekcja z udzielania pierwszej pomocy. PDF Drukuj Email

IMG 20180426 WA0015

26 kwietnia uczniowie kl. III oraz przedszkolaki z oddziału zerowego uczestniczyli w zajęciach z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Więcej…
 


Strona 1 z 11