Aktualności
"Podróż do Włoch" PDF Drukuj Email

DSC 3877

W miniony piątek wybraliśmy się w „ podróż do Włoch ”. Dzieci poznały najbardziej znane miejsca i zabytki tego pięknego kraju. Wybrały się gondolą w podróż po pięknej Wenecji – wprost na wenecki karnawał. Przedszkolaki również osłuchały się z włoską muzyką oglądając edukacyjny film o Włoszech.

Więcej…
 
Bal Karnawałowy Filia Zakrzów PDF Drukuj Email

DSC 3657

W Oddziale Przedszkolnym w Zakrzowie dzieci bawiły się po raz kolejny na balu. Animatorzy przygotowali wiele wspaniałych zabaw, tańców a na zakończenie przedszkolaki bawiły się na dmuchanym zamku.

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka w Filii w Zakrzowie PDF Drukuj Email

 20190129 173022

23 stycznia 2019 r. w Filii w Zakrzowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą przybyli wyjątkowi goście, aby wspólnie cieszyć się tą radosną chwilą. W tym dniu ukochane wnuki poprzez wiersze, piosenki, tańce wyraziły swoją miłość do dziadków oraz podziękowały im za każdą wspólną chwilę spędzona razem.

Więcej…
 
Kolędowanie przedszkolaków z Filii w Zakrzowie PDF Drukuj Email

50177564 1968281263291492 2021075858466275328 n

Dzieci z Oddziałów Przedszkolnych z Filii w Zakrzowie zaprezentowały 13 stycznia 2019 r. na V Gminnym przeglądzie zespołów kolędniczych i jasełkowych specjalnie na tę okazję, przygotowane kolędy i pastorałki. Zaprezentowały również przygotowany układ taneczny do utworu " Zima" A. Vivaldiego. Wspólnie spędzony czas stanowił okazję do kultywowania naszej pięknej tradycji, kolędowania przy żłóbeczku.

Więcej…
 
Spektakl "Bajka o szczęściu" PDF Drukuj Email

DSC 3466

09 stycznia 2019 r. dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Filii w Zakrzowie uczestniczyły w ramach projektu edukacyjnego w spektaklu " Bajka o szczęściu". Sztuka pokazuje, że gromadzenie przedmiotów nie daje prawdziwego szczęścia, że ważniejsze są uczucia, przyjaźni i miłości. Mówi o tym, że dopiero gdy się utraci bliskich, można zrozumieć, jak byli dla nas ważni.

Więcej…
 
Spotkanie świąteczne PDF Drukuj Email

DSC 3385

Święta Bożego narodzenia to czas, który spędzamy wspólnie z najbliższymi. To czas magiczny, na którego nadejście z niecierpliwością oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. W Oddziale Przedszkolnym w Zakrzowie piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój.

Więcej…
 
Projekt „Razem na święta” PDF Drukuj Email

20181209 130727
W ramach projektu „Razem na Święta” oraz przy współpracy z świetlicą młodzieżową w Zakrzowie, stworzone zostały aniołki – upominki dla seniorów z Zakrzowa i Dąbrówki, które wręczono 13 grudnia podczas wigilii oraz kartki świąteczne z życzeniami dla seniorów z Obrowca.

Więcej…
 
Spotkanie ze Św. Mikołajem w Filii w Zakrzowie PDF Drukuj Email

DSC 3288

7 grudnia dzieci z Oddziałów Przedszkolnych w Zakrzowie odwiedził Święty Mikołaj. Dziś od rana czuło się u dzieci wielkie emocje.

Więcej…
 


Strona 1 z 14