Aktualności
Spotkanie ze Św. Mikołajem w Filii w Zakrzowie PDF Drukuj Email

DSC 3288

7 grudnia dzieci z Oddziałów Przedszkolnych w Zakrzowie odwiedził Święty Mikołaj. Dziś od rana czuło się u dzieci wielkie emocje.

Więcej…
 
Andrzejki PDF Drukuj Email

DSC 3138

W miniony piątek przedszkolaki z Oddziałów Przedszkolnych w Filii w Zakrzowie przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych, które dały im wiele radości i były okazją do wspólnej zabawy.

Więcej…
 
Magia, czary... PDF Drukuj Email

DSC 2978

Przedszkolaki bardzo chętnie przenoszą się w świat baśni, czarów i magii. Taką właśnie okazję miały dzieci podczas wizyty iluzjonisty. Zabawa w czarowanie bardzo wszystkim się podobała, szczególnie, gdy samemu można było pełnić rolę asystenta profesjonalnego iluzjonisty i otrzymać duże brawa od publiczności.

Więcej…
 
Polska to mój kraj! PDF Drukuj Email

DSC 3049

"Polska to mój rodzinny dom
W nim rodzice moi są.
Polska to moja ulica,
Którą z okna domu widzę.

Więcej…
 
Dzień Dyni w Oddziale Przedszkolnym w Zakrzowie PDF Drukuj Email

DSC 2958

Dzisiaj w przedszkolu królowało pachnące, pomarańczowe warzywo. W ramach obchodów Dnia Dyni dzieci miały okazję pogłębić wiadomości na temat walorów żywieniowych oraz dekoracyjnych dyni, samodzielnie mogły ją pokroić , a później pani kucharka ugotowała zupę krem z prażonymi jej pestkami.

Więcej…
 
Warsztaty mydlarskie PDF Drukuj Email

DSC 2994

29 października nasze przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach mydlarskich. Każdy wykonał własne mydełko wybierając kształt, kolor, zapach i dodatki tj. brokaty, miki mineralne, konfetti w różnych kształtach.

Więcej…
 
Pasowanie na Przedszkolaka w Oddziale Przedszkolnym w Zakrzowie PDF Drukuj Email

IMG 20181025 WA0053

25 października w Zakrzowie odbyło się jedno z ważniejszych wydarzeń dla każdego przedszkolaka czyli pasowanie. Dzieci po dwóch miesiącach uczęszczania do przedszkola zaprezentowały swoje umiejętności przed swoimi rodzicami.

Więcej…
 
Spotkanie z pielęgniarką w Oddziale Przedszkolnym w Zakrzowie PDF Drukuj Email

DSC 2894

Dzisiaj naszych przedszkolaków odwiedziła pani pielęgniarka. Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej o trudnym zawodzie pielęgniarki,

Więcej…
 
Nauka bezpicznego przechodzenia przez jezdnię PDF Drukuj Email

DSC 3029

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedził pan dzielnicowy z Zakrzowa, który jest ekspertem w sprawie bezpieczeństwa. Podczas wizyty dzieci zostały zapoznane z rolą i zadaniem policji,

Więcej…
 


Strona 1 z 13