Aktualności
Turniej TSKN PDF Drukuj Email

Reprezentacja chłopców i dziewcząt naszej szkoły oraz uczniowie pozostałych gogolińskich szkół podstawowych i gimnazjum w dniu 26.092017 bawili się na sportowo podczas turnieju siatkówki i piłki nożnej, którego organizatorem był Zarząd Gminny Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim.

Więcej…
 
Mały Olimpijczyk PDF Drukuj Email

„Mały Olimpijczyk”. Eliminacje powiatowe.

 

Więcej…
 
Halowa piłka nożna PDF Drukuj Email

W środę 19.10.2016 na Hali Z. i B. Blautów odbył się turniej gminny halowej piłki nożnej w ramach igrzysk młodzieży szkolnej. Naszą szkołę reprezentowały drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców.

Więcej…
 
HALOWA PIŁKA NOŻNA PDF Drukuj Email

RELACJA Z IGRZYSK  MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

Uczniowie PSP nr 3 w Gogolinie uczestniczyli w międzyszkolnych rozgrywkach halowej piłki nożnej dziewcząt i chłopców. Co roku eliminacje gminne organizowane są w Hali B. i Z. Blautów przy naszej szkole. Etap gminny zarówno drużyna chłopców jak i dziewcząt przeszła bez porażki awansując do dalszych  rozgrywek. W zawodach powiatowych  po zaciętych meczach grupowych reprezentacja chłopców zajęła  IV miejsce, natomiast drużyna dziewczyn w świetnym stylu awansowała do półfinału wojewódzkiego.

Półfinał wojewódzki w halowej piłce nożnej dziewcząt odbył się w dniu 24.11.2015 w Mąkoszycach. Nasza reprezentacja bardzo dobrze zaczęła turniej wygrywając 2:0 z drużyną PSP Włodzienin. W następnym meczu jednak zawodniczki PSP nr 3 Gogolinie miały mniej szczęścia przegrywając nieznacznie 0:1 z gospodarzem  PSP Czepielowice. W trzecim ostatnim meczu uległy 1:4 drużynie z PSP nr 9 w K-Koźlu i tym samym zajeły ostatecznie III miejsce w turnieju. Wszystkim uczniom zarówno chłopcom i dziewczętom gratulujemy wspaniałej postawy sportowej. 

IMG 0016

Więcej…
 
IX Bieg Papieski PDF Drukuj Email

bieg papieski 2015 5

Więcej…
 
,,ZWYCIĘŻAJ SIEBIE" PDF Drukuj Email

20150515 112158

Więcej…
 
MINI PIŁKA NOŻNA PDF Drukuj Email

SNV87154 horz

Więcej…
 
Przygoda z MTB PDF Drukuj Email

zz

Beniamin Dąbrowski, lat 9, uczeń klasy III B, od trzech lat związany jest  z kolarstwem górskim (tzw. MTB ).  
Więcej…
 


Strona 1 z 5