Pracownicy szkoły
Kadra pedagogiczna PSP nr 3 w Gogolinie PDF Drukuj Email
  1. Bauer Katarzyna - matematyka
  2. Bekiersz Małgorzata - plastyka
  3. Bień Jarosław - fizyka, elementy robotyki
  4. Bochyńska Katarzyna - oddział przedszkolny
  5. Boruta Judyta - historia, biblioteka
  6. Boszczar Adam - wychowanie fizyczne
  7. Broj Sabina - oddział przedszkolny, rewalidacja, filia Zakrzów
  8. Byrska Katarzyna - logopeda, nauczyciel świetlicy
  9. Cieślik Magdalena - nauczyciel świetlicy
  10. Czekała Brygida - muzyka, język mniejszości narodowej - niemiecki, WHiK
  11. Czok Jolanta - z-ca dyrektora szkoły, język polski
  12. Dreszer Anna - oddział przedszkolny
  13. Dygan Wioleta - pedagog szkolny, nauczyciel świetlicy
  14. Dżumaga Lidia - oddział przedszkolny
  15. Fait Jolanta - wychowanie fizyczne
  16. Gajda Joanna - geografia
  17. Gajewski Aleksander - język angielski, nauczyciel świetlicy
  18. Gebauer - KondzielaJoanna - przyroda
  19. Grach Maria - wychowanie do życia w rodzinie
  20. Kaptur Kinga - dyrektor szkoły, biologia
  21. Karpińska Beata - pedagog specjalny współorganizujący kształcenie
  22. Kijas - Schneider Angelika - język polski, rewalidacja
  23. Kleman Klaudia - religia, etyka, terapia pedagogiczna
  24. ks. Kołodziej Stanisław - religia
  25. Kosub Anna - edukacja wczesnoszkolna, język angielski, terapia pedagogiczna, nauczyciel świetlicy
  26. Koteluk Magdalena - oddział przedszkolny, filia Zakrzów
  27. Kowolik Sylwia - pedagog specjalny
  28. Kubień Romana - edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
  29. Kubus Anna - język polski, nauczyciel świetlicy
  30. Lakota Dorota - oddział przedszkolny, wychowanie do życia w rodzinie
  31. Łapuńka Justyna - język angielski
  32. Malkusz Mariola - język mniejszości narodowej - niemiecki, język angielski
  33. Miemczyk Kornelia - z-ca dyrektora szkoły, muzyka, plastyka
  34. Mrosek Anna - matematyka, nauczyciel świetlicy
  35. Nicpoń Barbara - informatyka, technika, wychowanie fizyczne
  36. Olender Karolina - psycholog
  37. Osiewak Justyna - biblioteka
  38. Patola Renata - chemia, doradztwo zawodowe
  39. Porada Aneta - edukacja wczesnoszkolna, plastyka, nauczyciel świetlicy
  40. Serafin Paweł - WOS, edukacja dla bezpieczeństwa
  41. Smykała Magdalena - język mniejszości narodowej - niemiecki, nauczyciel świetlicy
  42. Taboł Justyna - wychowanie fizyczne, nauczyciel świetlicy
  43. Wacławczyk Elwira - oddział przedszkolny
  44. Wlizło Barbara - biologia, nauczyciel świetlicy
  45. Wojciechowska-Piela Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna
  46. Zagwojska Maria - historia