Aktualności
DZIEŃ KOBIET W ODDZIALE ,,KRASNOLUDKI” PDF Drukuj Email

1

Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowym. Zachowywali się jak prawdziwi dżentelmeni. Cały czas starali się być mili i uprzejmi, wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach np. sprzątanie sali po zabawie itp. Podczas uroczystości mali panowie zaśpiewali swoim paniom, zarówno tym dużym, jak i małym tradycyjne ,,100 lat”, składali życzenia , wręczyli drobne upominki i kwiaty.

Więcej…
 
Fotoreportaż z życia średniaków PDF Drukuj Email

b31c5274 c349 433c a565 f4b2df262c98

Nadeszła wiosna, dzieci posiały rzeżuchę i posadziły cebulki dymki. Obserwujemy co się zmienia... 8 marca to Dzień Kobiet. U nas w grupie chłopcy przygotowali dla dziewczynek piosenkę oraz tulipanki papierowe. Były życzenia i słodki poczęstunek.

Więcej…
 
NAJPIĘKNIEJSZE SĄ DZIEWCZYNY W ZERÓWCE… PDF Drukuj Email

IMG 20190308 101054

8 marca dżentelmeni z oddziału ,,0” przygotowali dla swoich koleżanek piękne niespodzianki.
Każda dziewczynka została ogłoszona MISS ZERÓWKI i udekorowana specjalną szarfą. Potem nasi panowie wręczyli małym kobietkom przepiękne kwiaty. Następnie dziewczynkom zostały zasłonięte oczy i ze specjalnego worka losowały kolejne prezenciki.

Więcej…
 
WIELCY RODACY PDF Drukuj Email

IMG 20190220 100633

Dzieci z oddziału zerowego miały możliwość uczestniczyć we wspaniałym widowisku pt. ,, Wielcy Polacy’’.
Zabawa, ruch, dużo śmiechu, muzyka, ale także wiele treści wychowawczych, patriotycznych i edukacyjnych z dziedziny historii i geografii naszego kraju to elementy w/w wydarzenia.

Więcej…
 
RUCH TO ZDROWIE PDF Drukuj Email

IMG 20190221 113443

Kiedy w dzisiejszych czasach mówi się, że dzieci coraz mniej się ruszają, chciałoby się powiedzieć, że zupełnie nie dotyczy to uczniów naszej zerówki. Prawie codziennie mamy możliwość korzystać z hali sportowej i rozwijać sprawność fizyczną dzieci oraz dbać o ich zdrowy rozwój.

Więcej…
 
Światowy Dzień Kota PDF Drukuj Email

1

Przedszkolaki z grupy najmłodszej obchodziły ,,Światowy Dzień Kota" opowiadając o swoich ulubionych kotkach. Nauczyły się wierszyka i piosenki o kotku, przyniosły również zabawkę kota do przedszkola a na zajęciach plastycznych zrobiły kukiełkę kotka .

Więcej…
 


Strona 1 z 20

 

 


bip gogolin karlubiec men kuratorium