Aktualności
Dzisiaj mamy walentynki PDF Drukuj Email

1

Dzisiaj mamy walentynki
miejcie więc wesołe minki.
Uśmiech niech nie znika z twarzy,
i niech każdy sobie marzy,
byśmy się kochali w koło,
wtedy będzie nam wesoło.

Więcej…
 
W TEATRZE PDF Drukuj Email

IMG 20190215 101448

Dzieci z grupy średniaków i z zerówki miały możliwość obejrzenia pięknego spektaklu teatralnego pt. ,, Baśnie polskie ‘’.
Ciekawa scenografia i aranżacja słynnych polskich legend, wspaniała gra aktorów, sprawiły, że dzieci przeniosły się w przepiękny świat fantazji.

Więcej…
 
"Ferie zimowe-wesołe i zdrowe" PDF Drukuj Email

bcca5bbd 4c02 4bca 97c5 42386c7dbbc1

Czas tegorocznych ferii w grupie średniaków i w zerówce upływa na integracji i doskonałej zabawie. Dzieci jest mnie niż zwykle, a więc połączono obie grupy na posiłki, zabawę i wspólne zajęcia. Korzystamy z hali sportowej, na której przedszkolaki chętnie uczestniczyły w rozgrywkach , sztafetach i swobodnej zabawie z wykorzystaniem sprzętu sportowego.

Więcej…
 
Bal nad bale czyli zerówka w karnawałowej odsłonie PDF Drukuj Email

IMG 20190129 WA0013 1

Dzieci uczestniczyły w balu karnawałowym zorganizowanym w Gminnym Centrum Kultury. Przebrały się pięknie. Pomysłom nie było końca. Z ogromną radością brały również udział w pląsach, zabawach i konkursach tanecznych.

Więcej…
 
,,KRASNOLUDKI” W KARNAWALE BAWIĄ SIĘ WSPANIALE PDF Drukuj Email

1

,,Krasnoludki” miały okazję po raz pierwszy uczestniczyć w balu karnawałowym, który odbył się w GCK w Gogolinie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było zobaczyć wróżki, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, roboty. Na pięknie przystrojonej sali było kolorowo i wszyscy świetnie się bawili.

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka w zerówce. PDF Drukuj Email

IMG 1241

Sześciolatki miały zaszczyt dwukrotnie przedstawić swój program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka.
21 stycznia wystąpiły w Gminnym Centrum Kultury dla Klubu Seniora Gminy Gogolin, a 28 stycznia dla swoich ukochanych babć i dziadków.

Więcej…
 


Strona 1 z 19