Aktualności
MIKOŁAJ U KRASNOLUDKÓW PDF Drukuj Email

1

Dzieci z grupy ,,Krasnoludki” pierwszy raz witały Mikołaja w przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk.

Więcej…
 
SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM PDF Drukuj Email

IMG 20181206 WA0008

Dzieci z oddziału przedszkolnego działającego w naszej szkole spotkały się tradycyjnie 6 grudnia ze świętym Mikołajem.Przygotowały dla gościa nie tylko piosenki i wierszyki, ale także własnoręcznie namalowane rysunki.

Więcej…
 
GRAJĄCA KAPELA PDF Drukuj Email

IMG 20181128 110309

W ubiegłym tygodniu gościła w oddziale przedszkolnym GRAJĄCA KAPELA pod kierownictwem pani Elżbiety Klimas. Dzieci mogły nie tylko posłuchać utworów w wykonaniu muzyków, ale również wziąć udział w ciekawych warsztatach muzycznych.

Więcej…
 
Andrzejki PDF Drukuj Email

IMG 3424

19 listopada odbyły się Andrzejki w grupie przedszkolnej. Dzieci mogły poznać swoją przyszłość poprzez wróżby : z butami, lanie wosku i losowanie baloników z zawodami. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku oraz strojów dla dzieci.

Więcej…
 
Urodziny Pluszowego Misia PDF Drukuj Email

1

Święto Pluszowego Misia w oddziale ,,Krasnoludki" obchodzone było szczególnie uroczyście. Tego dnia każde dziecko przyszło w towarzystwie swojego misia. Uroczystość rozpoczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów.

Więcej…
 
DZIELIMY SIĘ RADOŚCIĄ STULECIA POLSKI PDF Drukuj Email

1

W ramach obchodów Stulecia Polski grupa Krasnoludki włączyła się do śpiewania ,,Mazurka Dąbrowskiego” w ramach akcji pt: ,,Rekord dla Niepodległej” pod patronatem MEN i Rady Dzieci i Młodzieży.

Więcej…
 


Strona 1 z 15