batch 20231012 091824

Klasa 1B pilnie uczy się literek, ćwiczymy pisanie i czytanie, jednak najlepiej uczy nam się poprzez działanie.

Podczas ostatnich zajęć poznaliśmy zawód kucharza. Wykonaliśmy prace plastyczne przedstawiające kucharza i kucharkę. Dowiedzieliśmy się również, jak ważne jest to, co kucharz i kucharka wrzuca do garnka, bo dzięki temu jesteśmy zdrowi i silni. Na podsumowanie naszego bloku tematycznego wzięliśmy udział w zajęciach praktycznych, podczas których przygotowywaliśmy zdrowe śniadanie. Poznawaliśmy wszystkimi zmysłami konfitury i przetwory przyniesione przez dzieci. Dziękuję w imieniu uczniów klasy 1B Państwu Annie Orszulak i Piotrowi Gryglickiemu za przekazanie pieczywa dla całej klasy oraz wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie składników na kanapki oraz słoików z przetworami.
Weronika Rutkowska