Turniej TSKN PDF Drukuj Email

Reprezentacja chłopców i dziewcząt naszej szkoły oraz uczniowie pozostałych gogolińskich szkół podstawowych i gimnazjum w dniu 26.092017 bawili się na sportowo podczas turnieju siatkówki i piłki nożnej, którego organizatorem był Zarząd Gminny Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim.

Na obiektach Zespołu Rekreacyjno-Sportowego w Kamieniu Śląskim sześcio i siedmioosobowe zespoły (w zależności od dyscypliny) zagrały o puchary i statuetki przygotowane przez organizatorów. Myślą przewodnią turnieju było hasło "Sport, a przede wszystkim dzieci, łączą a nie dzielą". Naszą szkołę w rozgrywkach piłki nożnej reprezentowali następujący uczniowie: Kacper Kowol, Kamil Barisch, Maciej Brandys, Thomas Frączek, Michał Tomeczek, Beniamin Dąbrowski, Kevin Lalik. Natomiast w turnieju siatkówki uczestniczkami były: Aleksandra Grzywaczyk, Kamila Ćwirzeń, Hanna Hulin, Laura Uliczka, Magdalena Charandziuk, Zofia Domagała, Wiktoria Kuchnia, Lara Sawicka oraz Maria Woźniak.

Adam Boszczar