batch IMG 20230102 WA0061

13 grudnia 2022 r. w naszej szkole uczniowie PSP nr 2 i PSP nr 3 w Gogolinie wzięli udział w grze terenowej poszerzającej świadomość młodych ludzi w kwestii podstawowych zasad prawidłowego postępowania z odpadami komunalnymi pt. „Eko Mistrzowie i Podejrzanie Brudny Diament".

Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe gra odbyła się na sali gimnastycznej PSP nr 3 w Gogolinie przy ul. Szkolnej 27.

Młodzi Odkrywcy zostali podzieleni się na 4, 5-osobowe grupy i pod opieką nauczycieli rozwiązywali zagadkę brudnego diamentu. Ich celem było rozwiązać 8 zadań, które miały przybliżyć szeroką tematykę odpadów komunalnych.
Nasi uczniowie zdobyli I, II, III miejsce.
Nagrody, które ufundował Związek Międzygminny „Czysty Region”, zostały wręczone uczniom na apelu bożonarodzeniowym.

Poniżej fotorelacja z gry i wręczenia nagród.

Kornelia Miemczyk