"Ferie zimowe-wesołe i zdrowe" PDF Drukuj Email

bcca5bbd 4c02 4bca 97c5 42386c7dbbc1

Czas tegorocznych ferii w grupie średniaków i w zerówce upływa na integracji i doskonałej zabawie. Dzieci jest mnie niż zwykle, a więc połączono obie grupy na posiłki, zabawę i wspólne zajęcia. Korzystamy z hali sportowej, na której przedszkolaki chętnie uczestniczyły w rozgrywkach , sztafetach i swobodnej zabawie z wykorzystaniem sprzętu sportowego.

Ciekawie i twórczo wyszła praca plastyczna w grupach.Wystarczyły duże arkusze białego papieru,farby,pędzle,kleje,kredki świecowe i bibuła inpowstały piękne prace pt."Zimowy krajobraz ".
Również zimowa aura nam sprzyja. Napadało sporo świeżego śniegu, więc wybraliśmy się na boisko szkolne.Kiedy okazało się , że śnieg się nie lepi i nie uda nam się tym razem zrobić bałwana w ruch poszły zabawki do piasku : wiaderka, łopaty, foremku i sitka. Oto fotorelacja z ferii 2019 r.