Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
Jak opisać świat? PDF Drukuj Email

W ramach projektu „Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki” – obszar III” w naszej szkole w dniach od 12 do 15 grudnia 2017 odbyły się niezapomniane lekcje z matematyki, informatyki, muzyki.

Więcej…
 
Po raz kolejny pomogliśmy zwierzakom! PDF Drukuj Email

Przed świętami po raz kolejny Samorząd Uczniowski zorganizował wielką akcję "Mikołajki dla zwierzaków". W tym roku zebrane artykułu zawieźliśmy na Posterunek Policji w Gogolinie, dołączając w ten sposób do zbiórki organizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Krapkowicach. Karma trafi do Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w zbiórkę.

 

 
Boże Narodzenie PDF Drukuj Email

Zapraszamy do obejrzenia galerii ze świątecznego apelu przygotowanego przez klasę IVb pod kierunkiem pani Angeliki Kijas-Schneider. Podczas jasełek wręczono również dyplomy czytelnika pierwszoklasistom oraz wyróżnienia za szopki bożonarodzeniowe.

 

 
Wigilijne spotkanie w przedszkolu PDF Drukuj Email

W piątkowe południe, 15 grudnia, w przedszkolu zapanował niepowtarzalny i prawdziwie świąteczny nastrój. Kilka dni przed Bożym Narodzeniem odbyło się wigilijne spotkanie, które zgromadziło dzieci, ich rodziców oraz zaproszonych gości.

Więcej…
 
Witrażowe malowanie PDF Drukuj Email

Zapraszamy do obejrzenia świątecznych witraży oraz aniołów z origami wykonanych przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem nauczyciela plastyki, pani Kornelii Miemczyk.

 

 
Piernikowa tradycja PDF Drukuj Email

W grudniowy poniedziałek uczniowie klasy II formowali z przygotowanego ciasta świąteczne kształty pierników i pięknie je dekorowali.

Więcej…
 
Klub Odkrywców Języka Niemieckiego PDF Drukuj Email

W czwartek, 14.12.2017r. w ramach działań Klubu Odkrywców Języka Niemieckiego odbyło się spotkanie z panią Karoliną Trelą, która podzieliła się z dziećmi i rodzicami swoimi doświadczeniami i korzyściami z własnego bilingwalnego (dwujęzycznego) wychowania przez dziadków. Opowiedziała również, jak obecnie sama bilingwalnie wychowuje syna i z jakimi reakcjami społecznymi się spotyka.

Aneta Porada

 
Adwentowe muzykowanie PDF Drukuj Email

Świąteczne piosenki każdego roku umilają nam ostatnie tygodnie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

Więcej…
 
Dzień Herbaty PDF Drukuj Email

14 grudnia w świetlicy szkolnej świętowaliśmy dzień herbaty. Dzięki temu można było skosztować różnych smaków herbat, ponadto były zagadki, a także wykonane zostały dzbanuszki z herbatką w środku.


Magdalena Cieślik

Poprawiony: poniedziałek, 08 stycznia 2018 20:20
 
Andrzejki w Trójce PDF Drukuj Email

W środę, 29 listopada, w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Klasy czwarte przygotowały stoiska z tradycyjnymi wróżbami, przy których ci najciekawsi mogli dowiedzieć się, co ich czeka w przyszłości.

 

Poprawiony: piątek, 15 grudnia 2017 09:11
Więcej…
 


Strona 9 z 50

mobidziennik

bip m

 

epuap

kmo logo

 

bilingua

Projekty

AKADEMIA KOMPETENCJI

 

przedszkole dla wszystkich przyjazne logo1

 

knm

 

szkola promujaca zdrowie

Przedszkole dla wszystkich przyjazne

Losowa Fotografia

GAZ-SYSTEM

Projekty

aktywniwregionie logo 200x100

 

logo projekt fasynujacy swiat nauki i technologii

Projekty unijne

EFS_KL_210

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości