Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
Bezpieczeństwo PDF Drukuj Email

12 lutego podczas zajęć świetlicowych zorganizowane zostały zajęcia na temat bezpieczeństwa oraz zachowywania się podczas wypadku lub innych niebezpiecznych zdarzeń. Ponadto przypomniane zostały numery alarmowe. Na koniec zaś każdy wykonał wybrane przez siebie zadanie. Chętni uczniowie mogli zabrać ze sobą do domu karteczkę z numerami alarmowymi.

Magdalena Cieślik

 
Tłusty czwartek PDF Drukuj Email

8 lutego uczestnicy świetlicowych zajęć mieli okazję wziąć udział w zabawach, grach oraz zagadkach związanych z tłustym czwartkiem. Każdy, kto tego dnia przyszedł do świetlicy i rozwiązał poprawnie jedno z zadań, miał szansę wygrać pączka. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach.

Magdalena Cieślik

 
Wielki bal!!! PDF Drukuj Email

31.01.2018 roku wszystkie dzieci z grupy przedszkolnej i zerówka pojechały na uroczysty Bal Karnawałowy do Gminnego Ośrodku Kultury w Gogolinie. Na wystrojonej sali balowej wszyscy zaprezentowali się w pięknych przebraniach. Na zabawie nie mogło zabraknąć: księżniczek, wróżek, policjantów, kowbojów, magicznych zwierzątek, spidermanów i wielu innych.

Więcej…
 
REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA - 2018/2019 PDF Drukuj Email

Zasady i terminy rekrutacji do przedszkola/oddziałów przedszkolnych Gminy Gogolin określa:

Składanie deklaracji, przez rodziców dziecka już uczęszczającego do przedszkola/oddziału przedszkolnego, o woli kontynuowania wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2018/2019, odbywać się będzie w terminie do 09 marca 2018 r.

Składanie wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, odbywać się będzie od 12 marca 2018 r. do 23 marca 2018 r.

Poprawiony: poniedziałek, 12 marca 2018 10:47
 
VII konkurs szopek w Goszowicach PDF Drukuj Email

W grudniu uczniowie klas IV - VII wzięli udział w VII konkursie szopek w Goszowicach. Dyplomy otrzymali Miłosz Dziuba kl. VII, Anna Witt kl. V, Vanessa Matysek kl. IV. Dziękujemy za zaangażowanie i włożony trud w tworzeniu szopek.

Poprawiony: środa, 31 stycznia 2018 13:11
 
Zimowe warsztaty PDF Drukuj Email

10 stycznia w szkolnej świetlicy odbyły się zimowe warsztaty, na których uczestnicy zajęć odgadywali zimowe zagadki, poznawali zasady bezpieczeństwa oraz wykonywali zimowe pejzaże różnymi sposobami, a na koniec każdy miał możliwość stworzenia bałwanka.


Magdalena Cieślik

 
Przedszkole dla wszystkich przyjazne PDF Drukuj Email

plakat a3 projekt 2 wer4

 
Uwaga!!! PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że Bal Przedszkolaka Gminy Gogolin
dla dzieci z oddziałów przedszkolnych
Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy
w Gogolinie jak i Filii w Zakrzowie
odbędzie się 31 stycznia 2018 r.

Poprawiony: środa, 17 stycznia 2018 09:04
 
Bezpieczne ferie 2018 PDF Drukuj Email

Szanowni Rodzice!

Na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej opublikowane zostały wskazówki wraz z poradnikiem dotyczącym bezpieczeństwa podczas ferii zimowych, w tym linki do ważnych stron internetowych traktujących o bezpiecznym spędzaniu czasu wolnego przez Państwa dzieci. Odnośnik do strony MEN, poniżej:

https://men.gov.pl/strony/o-czym-warto-pamietac-przed-feriami-poradnik-men.html

 

 

 
Najmłodsi na wielkiej scenie PDF Drukuj Email

6 stycznia 2018 roku o godzinie 14:00 utalentowane dzieci z zerówki i przedszkola przedstawiły już po raz drugi jasełka bożonarodzeniowe.
Występ odbył się na pięknie przygotowanej scenie w kościele pw. św. Anny i św. Joachima w Gogolinie – Karłubcu, dzięki uprzejmości księdza proboszcza, Stanisława Kołodzieja.

Więcej…
 


Strona 8 z 50

mobidziennik

bip m

 

epuap

kmo logo

 

bilingua

Projekty

AKADEMIA KOMPETENCJI

 

przedszkole dla wszystkich przyjazne logo1

 

knm

 

szkola promujaca zdrowie

Przedszkole dla wszystkich przyjazne

Losowa Fotografia

GAZ-SYSTEM

Projekty

aktywniwregionie logo 200x100

 

logo projekt fasynujacy swiat nauki i technologii

Projekty unijne

EFS_KL_210

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości