Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
Uwaga!!! PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że Bal Przedszkolaka Gminy Gogolin
dla dzieci z oddziałów przedszkolnych
Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy
w Gogolinie jak i Filii w Zakrzowie
odbędzie się 31 stycznia 2018 r.

Poprawiony: środa, 17 stycznia 2018 09:04
 
Bezpieczne ferie 2018 PDF Drukuj Email

Szanowni Rodzice!

Na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej opublikowane zostały wskazówki wraz z poradnikiem dotyczącym bezpieczeństwa podczas ferii zimowych, w tym linki do ważnych stron internetowych traktujących o bezpiecznym spędzaniu czasu wolnego przez Państwa dzieci. Odnośnik do strony MEN, poniżej:

https://men.gov.pl/strony/o-czym-warto-pamietac-przed-feriami-poradnik-men.html

 

 

 
Najmłodsi na wielkiej scenie PDF Drukuj Email

6 stycznia 2018 roku o godzinie 14:00 utalentowane dzieci z zerówki i przedszkola przedstawiły już po raz drugi jasełka bożonarodzeniowe.
Występ odbył się na pięknie przygotowanej scenie w kościele pw. św. Anny i św. Joachima w Gogolinie – Karłubcu, dzięki uprzejmości księdza proboszcza, Stanisława Kołodzieja.

Więcej…
 
Jak opisać świat? PDF Drukuj Email

W ramach projektu „Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki” – obszar III” w naszej szkole w dniach od 12 do 15 grudnia 2017 odbyły się niezapomniane lekcje z matematyki, informatyki, muzyki.

Więcej…
 
Po raz kolejny pomogliśmy zwierzakom! PDF Drukuj Email

Przed świętami po raz kolejny Samorząd Uczniowski zorganizował wielką akcję "Mikołajki dla zwierzaków". W tym roku zebrane artykułu zawieźliśmy na Posterunek Policji w Gogolinie, dołączając w ten sposób do zbiórki organizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Krapkowicach. Karma trafi do Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w zbiórkę.

 

 
Boże Narodzenie PDF Drukuj Email

Zapraszamy do obejrzenia galerii ze świątecznego apelu przygotowanego przez klasę IVb pod kierunkiem pani Angeliki Kijas-Schneider. Podczas jasełek wręczono również dyplomy czytelnika pierwszoklasistom oraz wyróżnienia za szopki bożonarodzeniowe.

 

 
Wigilijne spotkanie w przedszkolu PDF Drukuj Email

W piątkowe południe, 15 grudnia, w przedszkolu zapanował niepowtarzalny i prawdziwie świąteczny nastrój. Kilka dni przed Bożym Narodzeniem odbyło się wigilijne spotkanie, które zgromadziło dzieci, ich rodziców oraz zaproszonych gości.

Więcej…
 
Witrażowe malowanie PDF Drukuj Email

Zapraszamy do obejrzenia świątecznych witraży oraz aniołów z origami wykonanych przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem nauczyciela plastyki, pani Kornelii Miemczyk.

 

 
Piernikowa tradycja PDF Drukuj Email

W grudniowy poniedziałek uczniowie klasy II formowali z przygotowanego ciasta świąteczne kształty pierników i pięknie je dekorowali.

Więcej…
 
Klub Odkrywców Języka Niemieckiego PDF Drukuj Email

W czwartek, 14.12.2017r. w ramach działań Klubu Odkrywców Języka Niemieckiego odbyło się spotkanie z panią Karoliną Trelą, która podzieliła się z dziećmi i rodzicami swoimi doświadczeniami i korzyściami z własnego bilingwalnego (dwujęzycznego) wychowania przez dziadków. Opowiedziała również, jak obecnie sama bilingwalnie wychowuje syna i z jakimi reakcjami społecznymi się spotyka.

Aneta Porada

 


Strona 7 z 48

mobidziennik

bip m

 

epuap

kmo logo

 

bilingua

Projekty

AKADEMIA KOMPETENCJI

 

przedszkole dla wszystkich przyjazne logo1

 

knm

 

szkola promujaca zdrowie

Przedszkole dla wszystkich przyjazne

Losowa Fotografia

GAZ-SYSTEM

Projekty

aktywniwregionie logo 200x100

 

logo projekt fasynujacy swiat nauki i technologii

Projekty unijne

EFS_KL_210

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości