Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
Młodzi Odkrywcy w Filharmonii Opolskiej PDF Drukuj Email

12 lutego 2018 r. klasa szósta i siódma w ramach projektu Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki pojechali na ciekawą wycieczkę do Filharmonii Opolskiej.

Mieli możliwość uczestniczyć w niecodziennych, interesujących lekcjach. Dowiedzieli się, czym jest dźwięk w filharmonii, uczestniczyli w muzycznych improwizacjach i grach edukacyjnych. Grali na instrumentach, mogli wcielić się w rolę dyrygenta. Punktem kulminacyjnym zajęć był udział w koncercie muzycznym.
Kornelia Miemczyk

Poprawiony: poniedziałek, 19 lutego 2018 21:54
 
Zabawa na sto dwa!!! PDF Drukuj Email

15 lutego na hali sportowej gościliśmy niezwykłą postać - pana Sielickiego, który odwiedza nas co roku i za każdym razem wzbudza ogromne emocje.

Więcej…
 
Karnawałowe wspomnienia PDF Drukuj Email

2 lutego - jak co roku - klasy I-VII wybrały się do Pietnej na bal karnawałowy. Uczniowie mogli pobawić się przy muzyce oraz wziąć udział w różnych konkursach, takich jak taniec z balonem lub na gazecie. Miał miejsce także konkurs na najlepsze przebranie. Zwycięzcy otrzymali nagrody, a wszyscy bawiący się - cukierki. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Angelika Kijas-Schneider

 
Bezpieczeństwo PDF Drukuj Email

12 lutego podczas zajęć świetlicowych zorganizowane zostały zajęcia na temat bezpieczeństwa oraz zachowywania się podczas wypadku lub innych niebezpiecznych zdarzeń. Ponadto przypomniane zostały numery alarmowe. Na koniec zaś każdy wykonał wybrane przez siebie zadanie. Chętni uczniowie mogli zabrać ze sobą do domu karteczkę z numerami alarmowymi.

Magdalena Cieślik

 
Tłusty czwartek PDF Drukuj Email

8 lutego uczestnicy świetlicowych zajęć mieli okazję wziąć udział w zabawach, grach oraz zagadkach związanych z tłustym czwartkiem. Każdy, kto tego dnia przyszedł do świetlicy i rozwiązał poprawnie jedno z zadań, miał szansę wygrać pączka. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach.

Magdalena Cieślik

 
Wielki bal!!! PDF Drukuj Email

31.01.2018 roku wszystkie dzieci z grupy przedszkolnej i zerówka pojechały na uroczysty Bal Karnawałowy do Gminnego Ośrodku Kultury w Gogolinie. Na wystrojonej sali balowej wszyscy zaprezentowali się w pięknych przebraniach. Na zabawie nie mogło zabraknąć: księżniczek, wróżek, policjantów, kowbojów, magicznych zwierzątek, spidermanów i wielu innych.

Więcej…
 
REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA - 2018/2019 PDF Drukuj Email

Zasady i terminy rekrutacji do przedszkola/oddziałów przedszkolnych Gminy Gogolin określa:

Składanie deklaracji, przez rodziców dziecka już uczęszczającego do przedszkola/oddziału przedszkolnego, o woli kontynuowania wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2018/2019, odbywać się będzie w terminie do 09 marca 2018 r.

Składanie wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, odbywać się będzie od 12 marca 2018 r. do 23 marca 2018 r.

Poprawiony: poniedziałek, 12 marca 2018 10:47
 
VII konkurs szopek w Goszowicach PDF Drukuj Email

W grudniu uczniowie klas IV - VII wzięli udział w VII konkursie szopek w Goszowicach. Dyplomy otrzymali Miłosz Dziuba kl. VII, Anna Witt kl. V, Vanessa Matysek kl. IV. Dziękujemy za zaangażowanie i włożony trud w tworzeniu szopek.

Poprawiony: środa, 31 stycznia 2018 13:11
 
Zimowe warsztaty PDF Drukuj Email

10 stycznia w szkolnej świetlicy odbyły się zimowe warsztaty, na których uczestnicy zajęć odgadywali zimowe zagadki, poznawali zasady bezpieczeństwa oraz wykonywali zimowe pejzaże różnymi sposobami, a na koniec każdy miał możliwość stworzenia bałwanka.


Magdalena Cieślik

 
Przedszkole dla wszystkich przyjazne PDF Drukuj Email

plakat a3 projekt 2 wer4

 


Strona 6 z 48

mobidziennik

bip m

 

epuap

kmo logo

 

bilingua

Projekty

AKADEMIA KOMPETENCJI

 

przedszkole dla wszystkich przyjazne logo1

 

knm

 

szkola promujaca zdrowie

Przedszkole dla wszystkich przyjazne

Losowa Fotografia

GAZ-SYSTEM

Projekty

aktywniwregionie logo 200x100

 

logo projekt fasynujacy swiat nauki i technologii

Projekty unijne

EFS_KL_210

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości