Świetlica szkolna
Godziny pracy PDF Drukuj Email

Godziny pracy świetlicy w budynku przy ul. Krapkowickiej: 6.45 - 16.30

Godziny pracy świetlicy w budynku przy ul. Szkolnej: 6.45 - 15.30

 
Dla mamy PDF Drukuj Email

Chętni uczestnicy zajęć świetlicowych mieli okazję wykonać prezenty i laurki dla mamy z okazji jej święta. Pomysłów było mnóstwo, powstały naprawdę ciekawe prace, które z pewnością spodobały się mamie.

 
Kosmos w świetlicy PDF Drukuj Email

W świetlicy odbył się cykl zajęć o kosmosie. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawostek, obejrzeli filmy i zdobyli nową wiedzę o przestrzeni kosmicznej. Ponad to były zagadki i zadania w grupie, które pozwoliły doskonalić umiejętność współpracy.

 
Dzień Marchewki PDF Drukuj Email

4 kwietnia obchodziliśmy w świetlicy Dzień Marchewki. Z tej okazji przygotowana została przekąska dla wszystkich fanów tego warzywa. Było wspólne wykonywanie marchewki farbami, zagadki związane z warzywami, piosenki, a na koniec każdy wykonał marchewkę według własnego uznania.

Kowolik Sylwia
Cieślik Magdalena

 
Wielkanocne zajączki PDF Drukuj Email

27 MARCA W ŚWIETLICY ODBYŁY SIĘ WARSZTATY, NA KTÓRYCH WYKONANE ZOSTAŁY WIELKANOCNE ZAJĄCZKI Z KUBECZKÓW, MISECZEK I ŁYŻEK.


Magdalena Cieślik

 
Wiosna, wiosna!!! PDF Drukuj Email

21 marca w świetlicy również postanowiliśmy przywitać wiosnę.

Więcej…
 
Dzień Kobiet PDF Drukuj Email

8 marca w świetlicy zostały zorganizowane warsztaty plastyczne, na których wykonywane były kwiaty z krepiny. Każdy miał okazję zrobić sobie kwiatuszki, w jakim chciał kolorze – dla siebie bądź też w prezencie.

Magdalena Cieślik

 
Świetlicowe walentynki PDF Drukuj Email

14 lutego w świetlicy odbyły się zajęcia walentynkowe, na których to uczestnicy odnajdywali pary swoich ulubionych bohaterów z kreskówek, następnie szukali drugiej połówki serca, mogli także poznać historię walentynek, stworzyć kartki walentynkowe oraz ozdobne serduszka jako dekoracje w świetlicy.

Magdalena Cieślik

 
Bezpieczeństwo PDF Drukuj Email

12 lutego podczas zajęć świetlicowych zorganizowane zostały zajęcia na temat bezpieczeństwa oraz zachowywania się podczas wypadku lub innych niebezpiecznych zdarzeń. Ponadto przypomniane zostały numery alarmowe. Na koniec zaś każdy wykonał wybrane przez siebie zadanie. Chętni uczniowie mogli zabrać ze sobą do domu karteczkę z numerami alarmowymi.

Magdalena Cieślik

 


Strona 1 z 2

 

 


bip gogolin karlubiec men kuratorium