Konkurs! PDF Drukuj Email

konkurs baner

Serwis edukacyjny dyktanda.pl zaprasza na pierwszą odsłonę konkursu „Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii". Jest on skierowany zarówno do lubiących tworzyć, jak i rozwiązywać dyktanda. Konkurs rozpoczyna się już 24 kwietnia, będzi trwał do 24 maja.

Oprócz mistrzowskich tytułów na laureatów czekają liczne wartościowe nagrody. W puli nagród czeka ponad 130 atrakcyjnych paczek z nagrodami. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Przyłącz się do zabawy i naucz się ortografii z przyjemnością!

Konkurs odbywać się będzie w dwóch kategoriach: Mistrz Dyktand oraz Mistrz Ortografii. W pierwszej przewidziano pięć poziomów: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli (nauczyciele). Natomiast w drugiej, uczestnicy stoczą rywalizacje w czterech kategoriach: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia. Im więcej dyktand uczestnik utworzy lub rozwiąże poprawnie, tym więcej punktów zdobędzie, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu. Każdego dnia począwszy od 25 kwietnia będą do wygrania na facebook.com/dyktandapl/ dodatkowe nagrody.

Dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: dyktanda.pl.

Zdalne nauczanie

zdalne nauczanie

mobidziennik

bip m