Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2020/2021 PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo!

Przypominamy, iż dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2020/2021 w naszej szkole są:

14 października 2020

12 listopada 2020

13 listopada 2020

4 maja 2021

5 maja 2021

4 czerwca 2021

oraz dni, w których przeprowadzany jest egzamin ósmoklasisty: 25, 26, 27 maja 2021

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie! PDF Drukuj Email

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym kalendarzem roku szkolnego 2020/2021 na stronie szkoły, w zakładce Aktualności.

Światowy Dzień Orderu Uśmiechu PDF Drukuj Email

"Witajcie kochani po długiej przerwie!

21 września obchodzony jest Światowy Dzień Orderu Uśmiechu - jedynego na świecie odznaczenia, które przyznają dzieci dorosłym. Jeśli ciekawi Was, za jakie zasługi mogą dostać medal oraz jak wygląda ceremonia jego przyznania (a powiem Wam, że jest wyjątkowa!), to zapraszam Was do obejrzenia przygotowanej przeze mnie gazetki w załączniku.

Ponadto od poniedziałku będziecie mogli ją obejrzeć w formie tradycyjnej na drzwiach biblioteki przy ul. Szkolnej.

Pozdrawiam Was serdecznie,

Hanna Włosek"

Gazetka

Szanowni Rodzice! PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkania organizacyjne z wychowawcami klas.

Harmonogram spotkań:

klasy 8a i 8b - 16 września 2020 godzina 17.30

klasy 7a i 7b - 16 września 2020 godzina 17.10

klasy 6a, 6b i 6c - 16 września 2020 godzina 16.50

klasy 4 i 5 - 16 września 2020 godzina 16.30

numery sal dla klas 4-8 będą podane na tablicy ogłoszeń przy wejściu głównym do szkoły przy ul. Szkolnej 27

Klasy uczące się w budynku przy ul. Krapkowickiej 141:

klasa 2a - 21 września 2020 godzina 16.30 (sala nr 14)

klasa 2b - 21 września 2020 godzina 17.00 (sala nr 13)

klasa 3a - 22 września 2020 godzina 16.30 (sala nr 17)

klasa 3b - 22.września 2020 godzina 17.00 (sala nr 15)

klasa 1a - 23 września 2020 godzina 16.30 (sala nr 21)

klasa 1b - 23 września 2020 godzina 17.00 (sala nr 3)

Prosimy o zachowanie procedur bezpieczeństwa w czasie spotkań:

1. Na terenie szkoły są Państwo zobowiązani do zakrywania okolic nosa i ust za pomocą maseczki lub przyłbicy.

2. Wszystkie osoby wchodzące na teren szkoły zobowiązane są zdezynfekować ręce. Płyn do dezynfekcji znajduje się przy wejściu.

3. Wszystkie osoby przebywające na terenie szkoły obowiązuje zachowanie 1,5m dystansu od pozostałych osób.

4. Prosimy o przyniesienie własnego długopisu.

Procedury bezpieczeństwa PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z poniższymi procedurami bezpieczeństwa w szkole funkcjonującej w czasie zagrożenia epidemicznego. Do pobrania również zgoda na mierzenie temperatury dziecka. Zgodę taką w formie papierowej do podpisania przez Państwo otrzymają również uczniowie w dniu 1 września. Procedury dla oddziałów przedszkolnych znajdują się w zakładce "Oddział przedszkolny" -> "Aktualności".

Procedury

Procedury bezpieczeństwa podczas przewozu dzieci obowiązujące w PKS Strzelce Op.

Zgoda

Klauzula informacyjna - RODO

Najwyższa średnia ocen wśród absolwentów PDF Drukuj Email

Wiktorii Kuchni, uczennicy klasy 8a, gratulujemy najwyższej średniej ocen wśród tegorocznych absolwentów!

IMG 20200626 WA0007

Informacja o funkcjonowaniu przedszkola w okresie wakacji PDF Drukuj Email

Szanowni Rodzice!
Dzieci zgłoszone do przedszkola na okres wakacyjny, zostały przyjęte i przydzielone do odpowiednich grup.
Przedszkola czynne:
PSP nr 3 Gogolin, ul. Krapkowicka 141 - 6.45 – 15.45
PSP nr 3 – filia w Zakrzowie, ul. Mickiewcza 3 - 7.00 – 16.00

Z poważaniem,
mgr Kinga Kaptur

Sukcesy naszych uczniów! PDF Drukuj Email

Emilia Bogdan-Nowakowska - wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na projekt kartki pocztowej o tematyce patriotycznej pt. „Jesteśmy Polakami!”,

Antonina Sapok - wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”,

Aleksander Kuklewski, Aleksander Biernat - wyróżnienia w konkursie plastycznym "Akcja Ziemia", organizowanym przez europosłankę Annę Zalewską,

Kamila Witek, Iga Ciesiołkiewicz - kolejno 15. i 19. miejsce w X Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Mniejszości Niemieckiej organizowanym pod patronatem posła na sejm Ryszarda Galli,

Magdalena Kowolik - tytuł laureata w XXVI Konkursie Recytatorskim JUGEND trägt Gedichte vor.

GRATULUJEMY!!!

Ogólnopolski sukces PDF Drukuj Email

Nasza uczennica, Emilia Nowakowska-Bogdan zdobyła wyróżnienie w pierwszym ogólnopolskim konkursie plastycznym na projekt kartki pocztowej o tematyce patriotycznej pt. „Jesteśmy Polakami!” Konkurs był skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Organizatorami byli Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu oraz Stowarzyszenie Oświaty i Wychowania we Wrocławiu i Rodzina Rodła – Wrocław. Gratulujemy!!!

Emilia NB kl7B dyplom z konkursu

Konkurs fotograficzny! PDF Drukuj Email

Zarząd Stowarzyszenia "Nasze Dziedzictwo" zachęca wszystkich uczniów do udziału w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Zamki i pałace powiatu krapkowickiego". Szczegóły w plikach do pobrania poniżej. Regulamin i klauzula informacyjna są również dostępne na stronie internetowej Stowarzyszenia "Nasze Dziedzictwo" - www.naszedziedzictwo.pspzyrowa.pl

Zdalne nauczanie