Kadra pedagogiczna PSP nr 3 w Gogolinie PDF Drukuj Email
  1. Bauer Katarzyna - matematyka
  2. Bekiersz Małgorzata - plastyka, technika
  3. Bekiesch Anna - religia
  4. Bień Jarosław - fizyka, robotyka
  5. Bochyńska Katarzyna - oddział przedszkolny
  6. Boruta Judyta - historia, biblioteka
  7. Boszczar Adam - wychowanie fizyczne
  8. Broj Sabina - oddział przedszkolny, filia Zakrzów
  9. Byrska Katarzyna - logopeda, rewalidacja
  10. Bzdyk Daria - oddział przedszkolny, filia Zakrzów
  11. Cieślik Magdalena - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel świetlicy, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  12. Cybulska Joanna - pedagog szkolny
  13. Czekała Brygida - muzyka, język mniejszości narodowej - niemiecki, język niemiecki
  14. Czok Jolanta - język polski, historia, doradztwo zawodowe
  15. Dreszer Anna - oddział przedszkolny
  16. Dżumaga Lidia - oddział przedszkolny
  17. Fait Jolanta - wychowanie fizyczne
  18. Fesser Dominika - z-ca dyrektora szkoły, pedagog szkolny
  19. Gajda Joanna - nauczyciel świetlicy
  20. Gebauer - Kondziela Joanna - biologia, chemia, nauczyciel świetlicy
  21. Góralska Małgorzata - geografia, biologia, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, nauczyciel świetlicy
  22. Grach Maria - wychowanie do życia w rodzinie
  23. Grochla Michaela - WOS
  24. Kaptur Kinga - dyrektor szkoły, przyroda
  25. Karpińska Beata - pedagog specjalny
  26. ks. Kołodziej Stanisław - religia
  27. Kosub Anna - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, nauczyciel świetlicy
  28. Koteluk Magdalena - oddział przedszkolny, filia Zakrzów
  29. Kowolik Sylwia - pedagog specjalny, rewalidacja
  30. ks. Krzyżanowski Sebastian - religia, etyka
  31. Kubień Romana - edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, nauczyciel świetlicy
  32. Kubus Anna - język polski
  33. Lakota Dorota - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel świetlicy
  34. Łapuńka Justyna - język angielski
  35. Malkusz Mariola - język mniejszości narodowej - niemiecki, język angielski, język niemiecki, WHIK
  36. Michalski Marek - EDB
  37. Miemczyk Kornelia - z-ca dyrektora szkoły, muzyka, plastyka
  38. Mrosek Anna - matematyka
  39. Nicpoń Barbara - informatyka, technika, wychowanie fizyczne
  40. Olender Karolina - psycholog, rewalidacja, nauczyciel świetlicy
  41. Porada Aneta - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel świetlicy
  42. Smykała Magdalena - język mniejszości narodowej - niemiecki
  43. Taboł Justyna - wychowanie fizyczne
  44. Wacławczyk Elwira - oddział przedszkolny
  45. Witek Aleksandra - język angielski, nauczyciel świetlicy
  46. Wlizło Barbara - nauczyciel świetlicy
  47. Włosek Hanna - biblioteka
  48. Wojciechowska-Piela Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna
  49. Wojtkiewicz Łukasz - język polski
  50. Woźniak-Rygorowicz Milena - oddział przedszkolny
 

 

 


bip gogolin karlubiec men kuratorium