Festyn Rodzinny w Zakrzowie PDF Drukuj Email

1

30 maja w oddziale przedszkolnym w Zakrzowie odbył się Festyn Rodzinny, który rozpoczęliśmy od występów artystycznych naszych przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały układy taneczne, wiersze oraz śpiewały piosenki. W miłej i rodzinnej atmosferze uczciliśmy Dzień Dziecka, Dzień Mamy i Dzień Taty.

Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty. Następnie po części oficjalnej wszyscy udali się na słodki poczęstunek oraz na zabawy z animatorami, którzy przygotowali wiele ciekawych niespodzianek dla dzieci.

Dużą atrakcją były również zaprezentowane techniki mieszanych sztuk walki przez członków Pitbull`s Fight Club ze Zdzieszowic.

Z imprezy pozostało wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników Festynu Rodzinnego w Zakrzowie.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażowali się w organizację i przebieg festynu.