Dzień Kobiet w Oddziale Przedszkolnym w Zakrzowie PDF Drukuj Email

DSC 4057

08 marca odbyło się w przedszkolu w Zakrzowie spotkanie z kosmetologiem panią Ingrydą Tomeczek oraz fryzjerką panią Dominiką Mandala. Panie opowiedziały o swoich zawodach oraz zaprezentowały przybory, które są niezbędne w ich zawodzie, takie jak: nożyczki, szczotki, grzebienie, lokówki, prostownice, wałki, cienie, pędzle do makijażu, szminki, pudry, lakiery i wiele innych rzeczy oraz zademonstrowały sposób używania tych przedmiotów.

Pani Dominika z uśmiechem na twarzy stylizowała włosy naszych przedszkolaków a pani Ingryda pokazała jak pielęgnować dłonie, twarz i wykonać profesjonalny makijaż. Celem spotkania było ukazanie dzieciom przydatności i użyteczności wykonywania zawodu fryzjera i kosmetyczki. Dziękujemy Pani Ingrydzie i Pani Dominice za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.