Aktualności
Dzień Babci i Dziadka u maluszków PDF Drukuj Email

IMG 20200209 WA0002W styczniowe popołudnie w grupie Maluszków z Zakrzowa odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wszystkie dzieci niecierpliwie czekały , aby zaprezentować się jak najlepiej przed swoimi ukochanymi dziadkami i babciami. W pięknie przystrojonej sali przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, który został nagrodzony gorącymi oklaskami.

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka w grupie Sówek PDF Drukuj Email

IMG 20200127 WA0004

W styczniu w grupie Sówek w oddziale przedszkolnym w Zakrzowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym szczególnym dniu przedszkolaki zaprezentowały specjalnie przygotowane wiersze, życzenie, tańce i piosenki, aby podziękować za miłość i uśmiech każdego dnia.

Więcej…
 
Spotkanie z Seniorami z Zakrzowa i Dąbrówki PDF Drukuj Email

IMG 20191212 WA0017

W czasie spotkania świątecznego seniorów w Zakrzowie przedszkolaki z naszego oddziału zaprezentowały wiersze, zaśpiewały kolędy, pastorałki oraz zatańczyły tańce.

Więcej…
 
Akcja "Międzypokoleniowe Boże Narodzenie" PDF Drukuj Email

20191204 104504

Z początkiem grudnia wspólnie z Wydziałem Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Gogolinie przystąpiliśmy do akcji "Międzypokoleniowe Boże Narodzenie". Najpierw nasze przedszkolaki upiekły maślane ciasteczka i udekorowały je ( oczywiście nie obyło się bez degustacji). W ubiegłym tygodniu wybraliśmy się do mieszkańców Domu Spokojnej Starości w Kamionku, by złożyć im życzenia bożonarodzeniowe, zaśpiewać kolędy, pastorałki i wręczyć wcześniej przygotowane pierniczki.

Więcej…
 
Spotkanie świąteczne PDF Drukuj Email

20191218 174127Święta Bożego narodzenia to czas, który spędzamy wspólnie z najbliższymi. To czas magiczny, na którego nadejście z niecierpliwością oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. W Oddziale Przedszkolnym w Zakrzowie piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój.

Więcej…
 
Spotkanie z Mikołajem PDF Drukuj Email

IMG 20191206 WA0031

6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał do naszego przedszkola Św. Mikołaj. Oczekując upragnionego Gościa dzieci z wielkim zainteresowaniem uczestniczyły w zabawach z elfami. Podczas tego spotkania dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenki, a on zachwytem obserwował ich występ.

Więcej…
 
Andrzejki PDF Drukuj Email

20191129 102413

“Andrzejki” to stary ludowy zwyczaj. Wróżby miały dać odpowiedź na pytanie, co kogo czeka w przyszłości. W wigilię św. Andrzeja prześcigano się więc w pomysłach, by z najróżniejszych oznak wyczytać swoją przyszłość. Tradycja wróżb przetrwała do dzisiaj. Obecnie “Andrzejki” są wspaniałą zabawą, dostarczającą wielu przeżyć i emocji. W miniony piątek nasze przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw. Dzieci mogły poznać swoją przyszłość.

Więcej…
 
Alpaki w przedszkolu PDF Drukuj Email

20191128 093810

Alpaki – zwierzęta z rodziny wielbłądowatych, pomagają w edukacji i rehabilitacji dzieci.
Ich uroczy wygląd sprawia, że przebywanie w ich otoczeniu bardzo korzystnie wpływa na samopoczucie człowieka. Można je głaskać, karmić, opiekować się nimi. Na pozór zwyczajne i proste zachowania mają duży wpływ na rozwój dzieci.

Więcej…
 
Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj Email

IMG 20191127 WA0012

25 listopada Oddział Przedszkolny w Zakrzowie obchodził Dzień Pluszowego Misia. Dzieci przyniosły do przedszkola swoich pluszowych ulubieńców, każdy z nich został przedstawiony całej grupie. Cały dzień bawiliśmy się z misiami. Dzieci pokolorowały obrazek, potrzebny do paluszkowej zabawy. Wszystkie misie spędziły wspaniały dzień.

Więcej…
 
Konkurs poezji i piosenki niemieckiej PDF Drukuj Email

W dniu 19 listopada w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gogolinie odbył się konkurs poezji i piosenki niemieckiej "Ein kreatives Treffen mit Poesie und Musik" organizowany przez TSKN w Gogolinie. Konkurs przeznaczony był dla przedszkolaków oraz uczniów z klas I - III.

IMG 20191119 WA0009

Więcej…
 


Strona 1 z 17

 

 


bip gogolin karlubiec men kuratorium