Aktualności
Pożegnanie zerówki w Zakrzowie PDF Drukuj Email

IMG 20190619 WA0001

17 czerwca dzieci z zerówki miały swój wielki dzień! W gronie rodziców, pani dyrektor, nauczycieli, pracowników przedszkola świętowały oficjalne zakończenie edukacji przedszkolnej. Tej niezwykle wzruszającej uroczystości towarzyszyły zarówno duma z kolejnego pokolenia przedszkolaków jak i żal, że nie spotkamy już się po wakacjach. Nie zabrakło pięknych wierszy, piosenek oraz tańców, słów gorących podziękowań oraz życzeń.

Więcej…
 
Festyn Rodzinny w Zakrzowie PDF Drukuj Email

1

30 maja w oddziale przedszkolnym w Zakrzowie odbył się Festyn Rodzinny, który rozpoczęliśmy od występów artystycznych naszych przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały układy taneczne, wiersze oraz śpiewały piosenki. W miłej i rodzinnej atmosferze uczciliśmy Dzień Dziecka, Dzień Mamy i Dzień Taty.

Więcej…
 
Gminny Konkurs Gawędziarski "Śląskie Beranie" PDF Drukuj Email

56358460 2221412104776539 6067808162314977280 n

3 kwietnia 2019r. w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbył się Gminny Konkurs Gawędziarski „Śląskie Beranie”. W tym roku naszą szkołę reprezentowali w kategorii przedszkolaków: Filip Sławicki w monologu „Ślonską zima”, który zajął I miejsce oraz Sebastian Gorzellik w monologu "Moja Familija", który zajął II miejsce. Nasi laureaci uczęszczają do Oddziału Przedszkolnego w Filii w Zakrzowie. Opiekunem chłopców była p. Sabina Broj.

Więcej…
 
Witamy wiosnę PDF Drukuj Email

IMG 20190321 100728 0

Maluszki z Oddziału Przedszkolnego w Filii w Zakrzowie przywitały wiosnę idąc w barwnym przemarszu po najbliższej okolicy oraz śpiewając piosenki o wiośnie. Każdy z przedszkolaków trzymał w ręce pięknego motyla. Ozdoby te zostały wykonane samodzielnie przez najmłodszych.

Więcej…
 
Powitanie wiosny PDF Drukuj Email

DSC 4035

W naszym przedszkolu przygotowania do powitania wiosny zaczęły się kilka dni wcześniej. Zmieniła się dekoracja w przedszkolnych oknach z zimowej na wiosenną. W sali dzieci założyły kącik przyrody. Zasiały rzeżuchę, rzodkiewki, lawendę, owies oraz cebulę dymkę. Codziennie podlewały i obserwowały wzrost swoich roślinek. Wykonały również wiele różnych prac plastycznych związanych z wiosną.

Więcej…
 
Dzień Kobiet w Oddziale Przedszkolnym w Zakrzowie PDF Drukuj Email

DSC 4057

08 marca odbyło się w przedszkolu w Zakrzowie spotkanie z kosmetologiem panią Ingrydą Tomeczek oraz fryzjerką panią Dominiką Mandala. Panie opowiedziały o swoich zawodach oraz zaprezentowały przybory, które są niezbędne w ich zawodzie, takie jak: nożyczki, szczotki, grzebienie, lokówki, prostownice, wałki, cienie, pędzle do makijażu, szminki, pudry, lakiery i wiele innych rzeczy oraz zademonstrowały sposób używania tych przedmiotów.

Więcej…
 
Warsztaty kulinarne w Zakrzowie PDF Drukuj Email

DSC 3891

05 marca w Oddziale Przedszkolnym w Filii w Zakrzowie odbyły się warsztaty kulinarne, podczas których przedszkolaki poszerzyły swoją wiedzę dotyczącą prawidłowego żywienia i ogólnie pojętego zdrowego stylu życia, a wszystko to w miłej i niecodziennej atmosferze.

Więcej…
 
"Podróż do Włoch" PDF Drukuj Email

DSC 3877

W miniony piątek wybraliśmy się w „ podróż do Włoch ”. Dzieci poznały najbardziej znane miejsca i zabytki tego pięknego kraju. Wybrały się gondolą w podróż po pięknej Wenecji – wprost na wenecki karnawał. Przedszkolaki również osłuchały się z włoską muzyką oglądając edukacyjny film o Włoszech.

Więcej…
 


Strona 1 z 15

 

 


bip gogolin karlubiec men kuratorium