Szanowni Rodzice! PDF Drukuj Email

Informujemy, że w porozumieniu z organem prowadzącym podjęliśmy decyzję, iż dzień 12 października 2020 będzie dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla klas 1-8 (w zamian za ustanowiony wcześniej dzień 12 listopada 2020).
12 października 2020 istnieje możliwość zorganizowania zajęć opiekuńczych dla klas 1-3 w budynku szkoły przy ulicy Krapkowickiej.

W dniu 13 października następujące klasy przejdą na tryb nauki zdalnej:
klasa 4
klasa 6a
klasa 6b
klasa 6c
klasa 7a
klasa 7b
klasa 8a
klasa 8b

Szczegóły dotyczące nauki zdalnej oraz plan pracy zostaną podane w poniedziałek, 12 października.

Klasa 5 pozostaje w stacjonarnym trybie nauki - uczniowie przychodzą do szkoły od 13 października 2020.

Dzień 14 października pozostaje dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W dniu tym istnieje możliwość zorganizowania zajęć opiekuńczych dla klas 1-3 w budynku przy ulicy Krapkowickiej.

Wszystkie oddziały przedszkolne pracują w dotychczasowym trybie.

Przypominam, iż uczniowie objęci nadzorem epidemiologicznym zobowiązani są do maksymalnego ograniczenia kontaktów z innymi osobami i wyjść z domu, a także do uważnego kontrolowania swojego stanu zdrowia i przestrzegania zasad bezpieczeństwa, w tym zachowania dystansu społecznego, dezynfekcji i zasłaniania okolic ust i nosa.
W razie wystąpienia niepokojących objawów rodzice proszeni są o niezwłoczny kontakt z lekarzem POZ lub najbliższą stacją sanitarno-epidemiologiczną.

dyrektor PSP nr 3 w Gogolinie

Kinga Kaptur