Aktualności
Dbamy o siebie i środowisko PDF Drukuj Email

CBC30C21 5838 40B7 A2F8 4BD2C552B411

Tematem minionego tygodnia było dbanie o higienę i porządek. Maluszki uczyły się nazw części ciała. Dowiedziały się, które przybory pomagają w utrzymaniu czystości i jak ważne jest mycie rąk. Dzieci uczestniczyły również w konkursie, która grupa wydmucha większą pianę.

Więcej…
 
DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA W GRUPIE KRASNOLUDKÓW PDF Drukuj Email

1

Wszyscy chcemy, aby nasze dzieci wyrosły na mądrych i szczęśliwych ludzi.
Jest na to sposób – czytajmy głośno dzieciom.
W grupie Krasnoludków głośne czytanie bajek po obiedzie jest już prawie tradycją. Jednak w tym roku postanowiliśmy w sposób szczególny świętować Dzień Głośnego Czytania, który przypada 29 września.

Więcej…
 
DZIEŃ CHŁOPAKA PDF Drukuj Email

1

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z okazji święta wszyscy chłopcy otrzymali królewskie korony. Panie i dziewczynki złożyły kolegom najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyły drobne upominki. Dzieci śpiewały, tańczyły i brały udział w konkursach.

Więcej…
 
KRASNOLUDKI ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA PDF Drukuj Email

1

20 września dzieci z naszej grupy obchodziły Dzień Przedszkolaka. Świętowały bawiąc się wspólnie z zaproszonymi gośćmi. Były tańce i zabawy integracyjne, budowanie wieży ze słomek Bamp, malowanie twarzy. Wielką niespodzianką dla dzieci była wizyta bajkowej postaci – Myszki Miki, z którą zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia.

Więcej…
 


Strona 1 z 21

 

 


bip gogolin karlubiec men kuratorium