Aktualności
Informacja dla rodziców dzieci przedszkolnych PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo

Prosimy o sprawdzanie informacji na i-przedszkole. Materiały, które wysyłają dla Państwa nauczyciele, będą również znajdować się na stronie iprzedszkola.

 
Propozycja dla młodszych dzieci i przedszkolaków! PDF Drukuj Email

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej, a przy tym chcąc zachęcić dzieci do przebywania w domu i naukę, w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało serię materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci. W każdą środę i każdy piątek na stronie internetowej www.crl.org.pl będą ukazywać się materiały do pobrania całkowicie za darmo.

Link do strony:https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

 
Tradycja skubania pierza PDF Drukuj Email

IMG 20200207 130353 8

Dnia 7 lutego dzieci przedszkolne z grupy SMERFIKÓW mogły poznać starą tradycję, która już niestety zanika, mianowicie tradycję skubania pierza. Dzięki paniom gospodyniom z Gogolina-Karłubca nasze dzieci miały swój wkład w "zrobieniu poduszki".

Więcej…
 
Bal przedszkolaka PDF Drukuj Email

31 stycznia dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych bawiły się na corocznym karnawałowym Balu Przedszkolaka zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury. Księżniczki, Spidermany, policjanci, żabki, biedroneczki i wiele innych postaci spotkało się na wielkiej sali balowej, aby wspólnie tańczyć, śpiewać i bawić się w rytm ulubionych piosenek. Maluszki wróciły do przedszkola szczęśliwe i uśmiechnięte.

Dominika Fesser

 
Dzień Babci i Dziadka w zerówce PDF Drukuj Email

24 stycznia dzieci z oddziału zerowego naszego przedszkola zaprezentowały swoim babciom i dziadkom program artystyczny. Były życzenia, prezenty, wierszyki i przedstawienie jasełkowe.

wwwZdjęcie od dominikachabryn34

Więcej…
 
Grudniowe wspomnienie PDF Drukuj Email

15 grudnia 2019 r. na hali Sportowej im. B. Z. Blautów w dzielnicy Gogolina - Karłubcu odbyło się spotkanie wigilijne dla seniorów dzielnicy. Jasełka przygotowała pani Katarzyna Wojciechowska-Piela i pani Brygida Blotko z klasą zerową.

wwwZdjęcie od dominikachabryn40

Więcej…
 


Strona 1 z 26

 

 


bip gogolin karlubiec men kuratorium